Filcowa zakładka do książki FLOS

3,30 zł
Brutto

Filcowa zakładka do książki FLOS to praktyczne uzupełnienie niezbędnika każdego mola książkowego. Podkładka dostępna jest w wielu kolorach. 

kolor
  • Chabrowy
  • Oliwkowy
  • Bordowy
  • Ciemnoróżowy
  • Fioletowy
Ilość
Brak produktu w magazynie

Produkt dostępny na zamówienie.

W celu zamówienia produktu wpisz swój adres email i kliknij przycisk "Złoż zamówienie"


Skontaktujemy się z Tobą droga mailową w celu realizacji zamówienia.

Informacje o produkcie

Filcowa zakładka do książki FLOS

Cena za szt. 3,30 zł

Filcowa zakładka do książki FLOS to idealne uzupełnienie niezbędnika każdego mola książkowego. Dzięki niej przygoda z lekturą to nieprzerwana niczym przyjemność, gdyż pozwoli Ci ona na bezproblemowy powrót do ostatnio czytanego fragmentu. Produkt zdobiony kwiatowym ornamentem został wykonany techniką laserową z miękkiego filcu poliestrowego i jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.

Wymiary: 200 mm x 50 mm

Sposób zamawiania: Zakładkę do książki można zamówić internetowo (koszyk). Przed dodaniem produktu wybierz interesujący Cię kolor.

Jak konserwować filc:

Konserwacja rzeczy wykonanych z filcu jest prosta i niewiele różni się od pielęgnacji wyrobów wełnianych. Wyroby z filcu należy prać ręcznie w wodzie o temperaturze nieprzekraczającej 30°C, używając delikatnych środków piorących przeznaczonych dla wełny. Nie należy namaczać, chlorować oraz wirować. Suszyć w stanie rozłożonym, aby zachować właściwy kształt i formę. W celu codziennej pielęgnacji można używać taśmy lub rolki z klejem, dzięki której bez problemu usuniemy kurz oraz wszelkie zabrudzenia. Warto pamiętać, żeby nie dopuszczać do zbytniego zabrudzenia rzeczy z filcu, ani nie przechowywać jej długo brudnej.

FZDKF
0 produktów na stanie

Specyficzne kody

Zobacz także