Filcowa zakładka do książki HIBISKUS

3,30 zł
Brutto

Filcowa zakładka do książek HIBISKUS to praktyczne uzupełnienie niezbędnika każdego mola książkowego. Zakładka dostępna w wielu kolorach. 

kolor
  • Chabrowy
  • Oliwkowy
  • Bordowy
  • Ciemnoróżowy
  • Fioletowy
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Informacje o produkcie

Filcowa zakładka do książki HIBISKUS 

Cena za szt. 3,30 zł

Filcowa zakładka do książki HIBISKUS  to idealne uzupełnienie niezbędnika każdego mola książkowego. Dzięki niej przygoda z lekturą to nieprzerwana niczym przyjemność, gdyż pozwoli Ci ona na bezproblemowy powrót do ostatnio czytanego fragmentu. Produkt zdobiony kwiatowym ornamentem został wykonany techniką laserową z miękkiego filcu poliestrowego i jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.

Wymiary: 200 mm x 50 mm

Sposób zamawiania: Zakładkę do książki można zamówić internetowo (koszyk). Przed dodaniem produktu wybierz interesujący Cię kolor. Dostępne kolory: ciemnoróżowy, fioletowy, oliwkowy, bordowy, chabrowy.

Jak konserwować filc:

Konserwacja rzeczy wykonanych z filcu jest prosta i niewiele różni się od pielęgnacji wyrobów wełnianych. Wyroby z filcu należy prać ręcznie w wodzie o temperaturze nieprzekraczającej 30°C, używając delikatnych środków piorących przeznaczonych dla wełny. Nie należy namaczać, chlorować oraz wirować. Suszyć w stanie rozłożonym, aby zachować właściwy kształt i formę. W celu codziennej pielęgnacji można używać taśmy lub rolki z klejem, dzięki której bez problemu usuniemy kurz oraz wszelkie zabrudzenia. Dopuszczalne jest prasowanie produktów z filcu. Warto pamiętać, żeby nie dopuszczać do zbytniego zabrudzenia rzeczy z filcu, ani nie przechowywać długo brudnej.

FZDKH
1 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także