Filcowe etui na laptopa - wyjątkowe, ręcznie robione FILCmania.pl

Na laptopa

Ręcznie robione etui na laptopa

Potrzebujesz unikatowego etui, które skutecznie ochroni Twój komputer osobisty? Masz dość nudnych, jednokolorowych pokrowców na komputer? Na przekór przekonaniu, że etui na laptopa musi być czarne ubierz sprzęt w kolorowe wdzianko. Ciekawy design, wygoda i miękkość  filcu zapewnią doskonałą ochronę zarówno przed uszkodzeniami jak i różnicami temperatur.

 

Ekskluzywne, ręcznie wykonane etui z filcu na laptopa wyróżniają się oryginalnymi wzorami i funkcjonalnym kształtem. Wykonane z miękkiego i zarazem wytrzymałego filcu zachwycają prostą formą i barwnymi aplikacjami.

Oryginalne filcowe etui na laptopa LAPTO ożywi Twoją codzienność w biurze, firmie, uczelni i szkole, bowiem każdy z proponowanych modeli dostępny jest w trzynastu wersjach kolorystycznych. A może wykorzystać etui do uporządkowania dokumentów? Piękna teczka z filcu to jest to!

 

Nasze wyroby tworzymy  z pasją, sercem i szczególną dbałością o jakość wykonania. Każdym produktem od początku do końca zajmuje się jedna osoba, pracownik naszego zakładu.

 

Dodatkowo kupując filcowe wyroby na FILCmania.pl wspierasz działania ekonomii społecznej. Gwarantem marki naszych wyrobów filcowych jest certyfikat „zakup pro społeczny.pl”, który jest znakiem potwierdzającym wysoką jakość oferowanych produktów.

Na laptopa

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry