Torebki filcowe - ręcznie robione, artystyczne wyroby z filcu, Łódź

Torebki

Torebki filcowe hand made

Masz dość ciągłego szukania kluczy i codziennych poszukiwań telefonu komórkowego kryjącego się w zakamarkach przepastnej torby? Łamiąc ogólne przekonanie, że w damskiej torebce zawsze panuje bałagan część naszych torebek filcowych wyposażyliśmy w praktyczną kosmetyczkę na klucze, dokumenty lub drobne kosmetyki.

 

Oferowane przez nas ekskluzywne, limitowane i ręcznie wykonane torby charakteryzują się oryginalnymi kształtami, niesztampowymi wzorami i cieszącymi oko barwami. Wykonane z miękkiego i wytrzymałego filcu zachwycają oryginalnym designem, prostą formą, ciekawymi aplikacjami, haftami i kilkoma wersjami kolorystycznymi.

 

Dostępne modele Elipsis, Canthi L Mozaika, Canthi M Perełka, Canthi S Kwiatek, Nempe i Trapeze to unikatowe produkty, a ich ręczne wykonanie gwarantuje nie tylko wysoką jakość, ale również pewność, że każdego roku do rąk naszych Klientów trafi nie więcej niż 200 sztuk każdego modelu torby.

 

Kupując produkty z filcu na stronie FILCmania.pl wspierasz działania ekonomii społecznej. Gwarantem marki naszych wyrobów filcowych jest certyfikat „zakup prospołeczny.pl”, który jest znakiem potwierdzającym wysoką jakość oferowanych produktów. Nasze torby szyjemy z sercem i pasją, bez pośpiechu, ale z dbałością o szczegóły i jakość wykonania.

 

Zachwycaj ręcznie wykonaną torbą, obal stereotypy i spraw, że dowcipy dotyczące przepastnych kobiecych toreb nie będą miały racji bytu!  

Torebki

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry