Torebki filcowe - ręcznie robione, artystyczne wyroby z filcu, Łódź

Torebki

Torebki filcowe hand made

Masz dość ciągłego szukania kluczy i codziennych poszukiwań telefonu komórkowego kryjącego się w zakamarkach przepastnej torby? Łamiąc ogólne przekonanie, że w damskiej torebce zawsze panuje bałagan nasze torebki filcowe wyposażyliśmy w praktyczną kosmetyczkę na klucze, dokumenty lub drobne kosmetyki.

 

Oferowane przez nas ekskluzywne, limitowane i ręcznie wykonane torby charakteryzują się oryginalnymi kształtami, niesztampowymi wzorami i cieszącymi oko barwami. Wykonane z miękkiego i wytrzymałego filcu zachwycają oryginalnym designem, prostą formą, ciekawymi aplikacjami, haftami i trzynastoma wersjami kolorystycznymi.

 

Każdy z dostępnych modeli (Elipsis, Canthi L Mozaika, Canhi M Perełka, Canthi S Kwiatek, Canthi S Folk i Nempe) to unikatowy produkt, a jego ręczne wykonanie gwarantuje nie tylko wysoką  jakość, ale również pewność, że każdego roku do rąk naszych Klientów trafi jedynie 200 sztuk każdego modelu torby.

 

Kupując produkty z  filcu na stronie FILCmania.pl wspierasz działania ekonomii społecznej. Gwarantem marki naszych wyrobów filcowych jest certyfikat „zakup prospołeczny.pl”, który jest znakiem potwierdzającym wysoką jakość oferowanych produktów. Nasze torby szyjemy z sercem i pasją, bez pośpiechu, ale z dbałością o szczegóły i  jakość wykonania.

 

 Zachwycaj ręcznie wykonaną torbą, obal stereotypy i spraw, że dowcipy dotyczące przepastnych kobiecych toreb nie będą miały racji bytu! 

Torebki

Aktywne filtry