Filcowe etui na telefon - unikatowe wzory pokrowców na komórkę.

Na telefon

Ręcznie robione etui na telefon

Telefon dzwoni, a Ty nie możesz znaleźć go w przepastnej torbie? Porysowany ekran smartfona lub odtwarzacza MP3 złości po tysiąckroć?  Poznaj stylowe i praktyczne rozwiązanie – filcowe etui na telefon, wyposażone w chroniące przed wypadnięciem urządzenia zapięcie na rzep i system szybkiego wyjmowania telefonu.

 

Oryginalne, ręcznie wykonane etui na telefon wyróżniają się ciekawym kształtem, nieszablonowymi wzorami i żywymi kolorami. Uszyte z miękkiego, wytrzymałego filcu dostępne są w kilku rozmiarach oraz trzynastu wersjach kolorystycznych. Cieszą oko prostą formą, ciekawymi aplikacjami oraz haftami i z całą pewnością stanowią   stylowy dodatek do codziennej stylizacji.

 

Nad każdym etui od początku do końca pracuje osoba, pracownik naszego zakładu. Nasze produkty tworzymy bez pośpiechu, za to z sercem, pasją i dbałością o  jakość wykonania.

 

Dodatkowo kupując produkty z  filcu na FILCmania.pl wspierasz działania ekonomii społecznej. Gwarantem marki naszych wyrobów filcowych jest certyfikat „zakup pro społeczny.pl”, który jest znakiem potwierdzającym wysoką jakość oferowanych produktów.

Na telefon

Aktywne filtry