Dla firm

Szukasz pomysłu na promocję Twojej firmy? Zastanawiasz się nad wyborem produktu reklamowego, który Cię wyróżni, a stanie się miłym upominkiem dla Twoich klientów lub pracowników?  Odpowiadając na te potrzeby FILCmania.pl stworzyła linię filcowych personalizowanych produktów dla firm BIZNES. Oferujemy filcowe akcesoria promocyjne wyróżniające się nowoczesną, prostą formą i starannością wykonania. Ręcznie wykonane z miękkiego i wytrzymałego filcu, skutecznie ożywią biurową przestrzeń. Możesz śmiało decydować, który z filcowych gadżetów prezentuje Twoją firmę najlepiej: filcowe etui na długopis, brelok z filcu, organizer na biurko, etui na wizytówki lub kartę płatniczą, podkładka pod kubek, czy filcowa podkładka pod mysz.

 

Logo:
Na każdym z filcowych produktów zaplanowano miejsce na logo Twojej firmy lub produktu. Technika wykonania logo to grawer w filcu, co w efekcie końcowym wygląda jak odcisk logotypu w filcu. Logo firmy prosimy przesłać w formie pliku graficznego (krzywych), najlepiej formacie cdr na adres sklep@filcmania.pl Realizację zamówienia rozpoczynamy po zaakceptowaniu wizualizacji, a przybliżony czas realizacji zamówienia wynosi 14 dni.

 

Kolor:
Elementem, który umożliwi dopasowanie filcowego gadżetu do Twoich potrzeb jest możliwość wyboru odpowiedniego koloru filcu. W naszej ofercie znajdziesz aż trzynaście kolorów filcu poliestrowego: rudy, turkusowy, chabrowy, jasnozielony, pomarańczowy, ciemnobrązowy, ciemnozielony, żółty, czerwony, oliwkowy, czarny, bordowy, ciemnoróżowy oraz szary filc techniczny. Przy zamówieniu prosimy o podanie wybranego koloru.

 Kolory filców

Cena i ilość:

Na cenę produktu ma wpływ ilość zamawianych produktów reklamowych, im większe zamówienie tym niższa cena jednostkowa produktu. Różnicujemy ceny w następujących przedziałach 1-10 sztuk, 11–50 sztuk oraz 51 i więcej sztuk.   Wycenę przesyłamy wraz z wizualizacją produktu. W zamówieniu prosimy o podanie ilości i rodzaju zamawianych produktów.

 

 

Sposób zamawiania:

Personalizowane produkty promocyjne można zamówić przesyłając e-mail na adres sklep@filcmania.pl

 

Nasze produkty wykonujemy z pasją, sercem i szczególną dbałością o jakość wykonania. Każdym produktem od początku do końca zajmuje się osoba niepełnosprawna, pracownik naszego zakładu.

 

Dodatkowo kupując filcowe wyroby na FILCmania.pl wspierasz działania ekonomii społecznej. Gwarantem marki naszych wyrobów filcowych jest certyfikat „zakup pro społeczny.pl”, który jest znakiem potwierdzającym wysoką jakość oferowanych produktów.

Dla firm