Filcowy ORGANIZER na biurko

10,00 zł
Brutto
kolor
  • Ciemnoróżowy
  • Błękitny
  • Szary melanż

Filcowy ORGANIZER na biurko

Cena za szt.: 10 zł

Ręcznie szyty ORGANIZER z filcu na biurko to sposób na utrzymanie  porządku wśród Twoich długopisów i ołówków. Chcesz narysować serce lub słoneczko? Teraz koniec z szukaniem czerwonego flamastra czy żółtej kredki, wszystkie potrzebne przybory do pisania masz pod ręką w estetycznym filcowym POJEMNIKU na długopisy i ołówki. Chcesz coś podkreślić lub narysować tabelkę, a linijka znowu się gdzieś zapodziała? Ustaw na biurku ciemnoróżowy, błękitny lub szary ORGANIZER filcowy  i pamiętaj o tym, aby właśnie tam odkładać swoje artykuły piśmiennicze, a zyskasz więcej czasu na zabawę i inne przyjemności, bo nie będziesz go tracić na zbędne poszukiwania.

Wymiary: szerokość 80 mm x wysokość 100 mm x głębokość 80 mm
 

Sposób zamawiania:  Filcowy Organizer na biurko można zamówić internetowo (koszyk). Przed dodaniem produktu wybierz interesujący Cię kolor.

Jak konserwować filc:
Konserwacja rzeczy wykonanych z filcu jest prosta i niewiele różni się od pielęgnacji wyrobów wełnianych. Wyroby z filcu należy prać ręcznie w wodzie o temperaturze nieprzekraczającej 30°C, używając delikatnych środków piorących przeznaczonych dla wełny. Nie należy namaczać, chlorować oraz wirować. Suszyć w stanie rozłożonym, aby zachować właściwy kształt i formę. W celu codziennej pielęgnacji można używać taśmy lub rolki z klejem, dzięki której bez problemu usuniemy kurz oraz wszelkie zabrudzenia. Warto pamiętać, żeby nie dopuszczać do zbytniego zabrudzenia rzeczy z filcu, ani nie przechowywać jej długo brudnej.

FOB
1 Przedmiot

Specyficzne kody