Dekoracja z filcu KOGUCIK

2,00 zł
Brutto

KOGUCIK z filcu idealny do Wielkanocnego koszyczka.

Ilość
Produkt dostępny

Informacje o produkcie:

Dekoracja z filcu KOGUCIK

Cena za sztukę: 2 zł

Dekoracja filcowa KOGUCIK to mały wyraz świątecznej radości i doskonała ozdoba Wielkanocnego koszyczka. Filcowy KOGUCIK pozwoli wykazać się twórczą inwencją i doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny Twojego stołu lub mieszkania. Wyobraź sobie świąteczny stół, a przy każdym nakryciu małego, żółtego KOGUCIKA z filcu. Uśmiech rodziny i gości gwarantowany.

Wymiary: 50 mm x 64 mm x 50 mm

Sposób zamawiania: Dekorację z filcu KOGUCIK można zamówić internetowo (koszyk).

Jak konserwować filc:
Konserwacja rzeczy wykonanych z filcu jest prosta i niewiele różni się od pielęgnacji wyrobów wełnianych. Wyroby z filcu należy prać ręcznie w wodzie o temperaturze nieprzekraczającej 30°C, używając delikatnych środków piorących przeznaczonych dla wełny. Nie należy namaczać, chlorować oraz wirować. Suszyć w stanie rozłożonym, aby zachować właściwy kształt i formę. W celu codziennej pielęgnacji można używać taśmy lub rolki z klejem, dzięki której bez problemu usuniemy kurz oraz wszelkie zabrudzenia. Dopuszczalne jest prasowanie produktów z filcu.
Elementy drewniane np.: drewniany uchwyt torby należy zabezpieczyć przed praniem. Warto pamiętać, żeby nie dopuszczać do zbytniego zabrudzenia rzeczy z filcu, ani nie przechowywać długo brudnej.

Opis

Materiał wykonania
filc poliestrowy
Grubość filcu
3 mm