Dekoracja z filcu KOGUT

8,00 zł
Brutto

Wielkanocna dekoracja KOGUT to dobry pomysł na świąteczny podarunek.

Ilość
Produkt dostepny

Informacje o produkcie:

Dekoracja z filcu KOGUT

Cena za sztukę: 8 zł

Słonecznie żółta filcowa ozdoba KOGUT została zaprojektowana w formie stabilnej dekoracji przestrzennej, której charakteru dodają czerwone elementy czyli dziób, grzebień i ogon. Filcowego KOGUTA możesz podarować praktycznie każdemu jako pełne radości uzupełnienie świątecznych życzeń. Wielkanocny KOGUT z filcu to również doskonały sposób na świąteczną aranżację Twojego wnętrza.

Wymiary: 90 mm x 130 mm x 95 mm

 Sposób zamawiania: Dekorację z filcu KOGUT można zamówić internetowo (koszyk).

Jak konserwować filc:
Konserwacja rzeczy wykonanych z filcu jest prosta i niewiele różni się od pielęgnacji wyrobów wełnianych. Wyroby z filcu należy prać ręcznie w wodzie o temperaturze nieprzekraczającej 30°C, używając delikatnych środków piorących przeznaczonych dla wełny. Nie należy namaczać, chlorować oraz wirować. Suszyć w stanie rozłożonym, aby zachować właściwy kształt i formę. W celu codziennej pielęgnacji można używać taśmy lub rolki z klejem, dzięki której bez problemu usuniemy kurz oraz wszelkie zabrudzenia. Dopuszczalne jest prasowanie produktów z filcu.
Elementy drewniane np.: drewniany uchwyt torby należy zabezpieczyć przed praniem. Warto pamiętać, żeby nie dopuszczać do zbytniego zabrudzenia rzeczy z filcu, ani nie przechowywać długo brudnej.

Opis

Materiał wykonania
filc poliestrowy
Grubość filcu
3 mm