Ozdoba z filcu RENIFER

12,00 zł
Brutto

komplet 9 szt.

Ilość
Brak produktu w magazynie

Produkt dostępny na zamówienie.

W celu zamówienia produktu wpisz swój adres email i kliknij przycisk "Złoż zamówienie"


Skontaktujemy się z Tobą droga mailową w celu realizacji zamówienia.

Ozdoba z filcu RENIFER - komplet 9 sztuk

Cena za zestaw: 12 zł

RENIFER z filcu, zwierzak szczególnie ulubiony przez dzieci, ciekawostka w ofercie    i jednocześnie miły dodatek na choinkę lub element dekoracyjny w domu.  Dostępny jest cały zaprzęg św. Mikołaja, który tworzy aż dziewięć reniferów. Na czele zaprzęgu stoi oczywiście filcowy RENIFER - Rudolf Czerwononosy, a wśród pozostałych znajdziesz między innymi pomarańczowego Tancerza czy różowego Amorka.  Poznaj je wszystkie, wyróżniają się żywymi kolorami i ciekawą formą.  Ozdoba RENIFER z filcu sprawi, że Twoja choinka będzie skrzyć radością. W skład zestawu wchodzi dziewięć różnokolorowych RENIFERÓW z filcu.

Wymiary: 64 mm x 100 mm

•    ozdobi Twoją choinkę, okno  lub pokój
•    stworzy świąteczny klimat
•    pozwoli wykazać się inwencją oryginalnej dekoracji

Sposób zamawiania: Zestaw ozdób filcowych można zamówić internetowo (koszyk).

Jak konserwować filc:
Konserwacja rzeczy wykonanych z filcu jest prosta i niewiele różni się od pielęgnacji wyrobów wełnianych. Wyroby z filcu należy prać ręcznie w wodzie o temperaturze nieprzekraczającej 30°C, używając delikatnych środków piorących przeznaczonych dla wełny. Nie należy namaczać, chlorować oraz wirować. Suszyć w stanie rozłożonym, aby zachować właściwy kształt i formę. W celu codziennej pielęgnacji można używać taśmy lub rolki z klejem, dzięki której bez problemu usuniemy kurz oraz wszelkie zabrudzenia. Dopuszczalne jest prasowanie produktów z filcu.
Elementy drewniane np.: drewniany uchwyt torby należy zabezpieczyć przed praniem. Warto pamiętać, żeby nie dopuszczać do zbytniego zabrudzenia rzeczy z filcu, ani nie przechowywać długo brudnej.

OZFR
0 produktów na stanie

Opis

Materiał wykonania
filc poliestrowy
Grubość filcu
3 mm

Specyficzne kody