Ozdoba z filcu MIKOŁAJ

10,00 zł
Brutto
kolor
  • Czerwony
Ilość
Produkt dostępny

Ozdoba z filcu MIKOŁAJ

Cena za zestaw: 10 zł

Ozdoba z filcu MIKOŁAJ  to sympatyczny pomysł na dekorację Twojej choinki. Filcowa ozdoba MIKOŁAJ w tradycyjnej czerwieni wykonana została metodą laserową i wyposażona w otwór umożliwiający  zawieszenie na choince. Zawieszka filcowa  MIKOŁAJ z pękatym workiem ucieszy Twoich bliskich jako zapowiedź udanych prezentów.

W skład zestawu wchodzi sześć filcowych MIKOŁAJÓW.

 

Wymiary: 85 mm x 54 mm

•    ozdobi Twoją choinkę lub otoczenie
•    stworzy świąteczny klimat
•    pozwoli wykazać się inwencją oryginalnej dekoracji

Sposób zamawiania: Zestaw ozdób filcowych można zamówić internetowo (koszyk).

Jak konserwować filc:
Konserwacja rzeczy wykonanych z filcu jest prosta i niewiele różni się od pielęgnacji wyrobów wełnianych. Wyroby z filcu należy prać ręcznie w wodzie o temperaturze nieprzekraczającej 30°C, używając delikatnych środków piorących przeznaczonych dla wełny. Nie należy namaczać, chlorować oraz wirować. Suszyć w stanie rozłożonym, aby zachować właściwy kształt i formę. W celu codziennej pielęgnacji można używać taśmy lub rolki z klejem, dzięki której bez problemu usuniemy kurz oraz wszelkie zabrudzenia. Dopuszczalne jest prasowanie produktów z filcu.
Elementy drewniane np.: drewniany uchwyt torby należy zabezpieczyć przed praniem. Warto pamiętać, żeby nie dopuszczać do zbytniego zabrudzenia rzeczy z filcu, ani nie przechowywać długo brudnej.

 

OFM
5 Przedmioty

Opis

Materiał wykonania
filc poliestrowy
Grubość filcu
3 mm

Specyficzne kody