Mała ŚWINKA SKARBONKA z filcu

10,00 zł
Brutto

Mała ŚWINKA SKARBONKA z filcu to pomysł na zabawę i zbierane przysłowiowych groszy.

kolor
  • Ciemnoróżowy
  • Jasnoróżowy
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 Mała ŚWINKA SKARBONKA z filcu

Cena za sztukę: 10 zł

Mała ŚWINKA SKARBONKA z filcu to wspaniały podarunek dla Małych i Dużych. Dzieci z pewnością pokochają  różową, filcową ŚWINKĘ  SKARBONKĘ i będą miały możliwość oszczędzania pieniędzy  na spełnienie swoich marzeń. Dorośli mogą wrócić do beztroskich czasów dzieciństwa i zbierać drobne kwoty z przeznaczeniem na własne przyjemności. Mała filcowa ŚWINKA SKARBONKA ma charakterystyczny okrągły ryjek, zadziornie sterczące uszy i radośnie zakręcony ogonek.  Para  ŚWINEK SKARBONEK to sympatyczny upominek na ślub,  rocznicę lub inne okazje.

Wymiary: szerokość 51 mm x wysokość 50 mm x głębokość 49 mm

 

Sposób zamawiania:  Filcową Świnkę Skarbonkę można zamówić internetowo (koszyk). Dostępne wersje kolorystyczne: jasnoróżowy, ciemnoróżowy.

Filcowe SKARBONKI ŚWINKI dla chłopczyka  i dziewczynki !

Skompletuj całą rodzinkę filcowych ŚWINEK SKARBONEK !

Jak konserwować filc:
Konserwacja rzeczy wykonanych z filcu jest prosta i niewiele różni się od pielęgnacji wyrobów wełnianych. Wyroby z filcu należy prać ręcznie w wodzie o temperaturze nieprzekraczającej 30°C, używając delikatnych środków piorących przeznaczonych dla wełny. Nie należy namaczać, chlorować oraz wirować. Suszyć w stanie rozłożonym, aby zachować właściwy kształt i formę. W celu codziennej pielęgnacji można używać taśmy lub rolki z klejem, dzięki której bez problemu usuniemy kurz oraz wszelkie zabrudzenia. Dopuszczalne jest prasowanie produktów z filcu. Warto pamiętać, żeby nie dopuszczać do zbytniego zabrudzenia rzeczy z filcu, ani nie przechowywać długo brudnych.

SSM