Dekoracja z filcu FOKA

15,00 zł
Brutto

Teraz możesz mieć własną FOKĘ z filcu.

kolor
  • Ciemnobrązowy
  • Czarny
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dekoracja z filcu FOKA

Cena za sztukę: 15 zł

Jak wiesz FOKA z filcu jak na fokę przystało lubi pływać w morzu i odpoczywać na przybrzeżnych skałach. Na co dzień dekoracja filcowa FOKA może stać się miłym wspomnieniem ostatniego urlopu, wakacji czy podróży lub upominkiem dla miłośników tych sympatycznych stworzeń. Dekoracja z filcu FOKA szyta jest ręcznie nitką w kontrastowym kolorze białym lub pomarańczowym w zależności od kolorów filcu. Filcowa FOKA wykonana została z filcu poliestrowego.

Wymiary: szerokość 97 mm x wysokość 85 mm x długość 165 mm
 

Sposób zamawiania:  Filcową dekorację FOKA można zamówić internetowo (koszyk). Dostępne wersje kolorystyczne: ciemnobrązowa, czarna.

Jak konserwować filc:
Konserwacja rzeczy wykonanych z filcu jest prosta i niewiele różni się od pielęgnacji wyrobów wełnianych. Wyroby z filcu należy prać ręcznie w wodzie o temperaturze nieprzekraczającej 30°C, używając delikatnych środków piorących przeznaczonych dla wełny. Nie należy namaczać, chlorować oraz wirować. Suszyć w stanie rozłożonym, aby zachować właściwy kształt i formę. W celu codziennej pielęgnacji można używać taśmy lub rolki z klejem, dzięki której bez problemu usuniemy kurz oraz wszelkie zabrudzenia. Dopuszczalne jest prasowanie produktów z filcu.

DFF